Unilever Food Solutions dünya çapında şeflerin mutfaktaki vazgeçilmez çözüm ortağı olmayı hedefler.

Lezzetleri hazırlamak için mutfakta geçirdiği zamanın değerini iyi biliyor; zamandan kazandıran ürünlerimizle mutfakları lezzetlendiriyoruz. Şeflerimize mutfakta zamandan kazandırırken kaliteden de ödün vermiyor; yemeğin hazırlanmasından sunumuna kadar tüm aşamalarda, lezzet ve zarafet standartlarımızı koruyoruz. Menülere kattığımız yenilik ve heyecan ile mutfakta şeflerimize ilham kaynağı oluyoruz.

120 yıldır yemeğe tutkuyla bağlıyız

1880’li yıllardan bugüne Knorr, Hellmann’s ve Lipton gibi dünyanın gözde markalarına ev sahipliği yapıyoruz. Lider markalarımızın kalitesiyle dünya çapında 74 ülkede bağımsız restoranlardan, otel zincirlerine ve sözleşmeli yiyecek şirketlerine kadar profesyonel mutfaklar için çözüm üretiyoruz. Yemek yemenin, yaşamdaki zevk ve tutkular arasında ciddi ve özel bir yere sahip olduğuna inanıyor; bu inançla işimizi sürekli geliştiriyoruz.

Her adımda şeflerimizin yanındayız

Zengin mutfak bilgi ve tecrübesine sahip aşçılarımız ve beslenme uzmanlarımızla dünya çapındaki yüzlerce şefi kendi mutfaklarında ziyaret ediyoruz. Bu sayede hem onların ihtiyaçlarını görüp anlıyor; hem de onları destekleyeceğini düşündüğümüz bilgi birikimimizi paylaşma fırsatı buluyoruz. Şeflerimize, lezzetin yanı sıra güven, kalite ve sağlık alanlarında da yüksek standartlar sunuyoruz. Mutfaktan yemek sunumuna kadar tüm aşamaların değerini iyi biliyor; ürünlerimizle bu süreçte gösterilen özene katkı sağlıyoruz.

Daha iyi bir dünya için çalışıyoruz

Ürünlerimizle sağlıklı, lezzetli ve besleyici yiyecekler oluşturmaya yardımcı olmakla sınırlı kalmıyor; tüm bu süreçlerde çevreye verdiğimiz etkiyi de gözetiyoruz. Müşterilerimizin damak zevkine uygun lezzetli ve sağlıklı çözümler sunmanın yanı sıra; gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için çalışıyoruz. Sürdürülebilir kaynaklı malzemeler ve paketler kullanarak daha az enerji harcayıp, daha az atık üreterek, çevreye olan etkimizi azaltıyoruz. Bu sorumluluk ve bilinci, işimizin temelinde değişmez bir unsur olarak görüyoruz.

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.