Magnum, 1989’dan beri dünyanın birçok yerinde yetişkinlere özel bir dondurma keyfi sunuyor. Yıllar boyunca çeşitlerini çoğaltan Magnum, farklı lezzet deneyimleri ile 1994’ten bu yana Türkiye’nin “şımartan” markaları arasında en üst sırada yer alıyor.

Dünyada ilk kez 1989’da Almanya’da satışa sunulan Magnum, yetişkinlere özel ilk dondurmadır. Bitter çikolatası, eşsiz dondurması ve şık formatı ile pazara sunulmasından çok kısa bir süre sonra rekor satışa ulaşıldı. İlk kez 1994 yılında Türkiye’de satışa sunulan Magnum, hedeflediği konuma ulaşarak Türkiye’nin “şımartan” markaları listesinde en üst sıralara çıktı.

2005 yılında ünlü aktris Elizabeth Hurley, reklam filmi çekimleri için Türkiye’ye geldi. Reklam filmi ve Elizabeth Hurley Türkiye’de büyük ilgi gördü. 2006 yılında ise tutkunlarına bir sürpriz yaptı, ilk yetişkin çikolatası Magnum Çikolata’yı Essence, Praline ve Infinity kategorileriyle çikolata pazarına kazandırdı.

2007 yılında Magnum, ünlü yüzlerle çalışmaya devam etti ve ünlü oyuncu Eva Longoria ile bir araya geldi. Bir sonraki sene tüm dünyada izlenme rekorları kıran “Lost” dizisinde Sawyer karakterini canlandıran Josh Holloway, Magnum Double lansmanı ve reklam filmi çekimleri için Türkiye’deydi.

Magnum, dünyanın ilk altın rengindeki dondurması Magnum Gold ile 2010’da tüm zamanların en büyük dondurma macerasını başlattı. “Bazı Şeyler Altından da Değerlidir” sloganıyla yürütülen kampanyanın reklam filminde Benicio Del Toro yer aldı.

2010 yılında Magnum hazzını evde de yaşamak isteyenler için Magnum Mini tanıtıldı ve kısa bir sure içerisinde dolaplardaki yerini aldı.

2011 yılında tüketicilerine haz dünyasının kapılarını açan Magnum, Magnum Temptation serisi ile haz peşinde olanların yeni gözdesi oldu.

2012 senesine geldiğimizde ise Magnum, özel olarak üretilen eşsiz kakao tanecikleri ve karşı konulmaz kakaoya sahip Magnum Infinity’le hayranlarını daha uzun süren bir haz deneyimini yaşamaya davet etti. Kıvanç Tatlıtuğ ile işbirliği yapılan lansman sürecide Magnum Infinity Türkiye’de büyük beğeni topladı.

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.