Dondurma ve tatlının öncüsü Carte d’Or, lezzet ustalığını yaratıcı tariflerle taçlandırarak eşsiz anlar yaşatmaya devam ediyor.

Carte d’Or Tatlı Sanatı!

Evde yaşanan keyifli anları taçlandıran özel lezzetleriyle dondurma severlerin yaz – kış gözdesi olan Carte d’Or yolculuğumuz 1978 yılında Fransa’da başladı. 1993 yılında Türkiye’ye merhaba dedik ve yıllar geçtikçe ürün portföyümüzü çeşitlendirerek tüketicilerimizi birbirinden farklı lezzetlerle buluşturduk.

Classic serimizle sade dondurma seven tüketicilerimize kaymak, limon, karadut, çikolata, vişne, antep fıstık gibi farklı lezzetleri sunduk. Carte d’Or Selection serimizle dondurmalarımızın içine sos, çikolata/karamel/meyve parçaları ekleyerek, dondurmaya farklı bir bakış açısı kattık. 2017 yılında Meyve Şöleni, Çikolata Karnavalı gibi çok sevilen çeşitlerimizin yanına baştan aşağı bir tatlı deneyimi sunan Karaorman Pastası, Tiramisu gibi ürünler ekledik.

Carte d’Or lezzetleri sadece dondurma ile sınırlı kalmadı. 2011 yılında çıkardığımız Carte d’Or Tatlı Serisi ile, Carte d’Or uzmanlığını toz tatlı karışımları kategorisine de taşıdık. Bu serimiz sayesinde tüketicilerimize Puding’ten, Kat kat Puding’e, Kek Karışımları’ndan Sıvı Sos’lara kadar pek çok tatlı alternatifini kendi evlerinde hazırlayabilme olanağı sağladık. Birbirinden lezzetli lezzetlerle Carte d’Or Tatlı Serisi yolculuğumuza devam ediyoruz.

1993 yılından bu yana Carte d’Or ile dondurma severlere tam 75 farklı ürün deneyimi yaşattık. Her zaman en iyi kalitede, en yenilikçi ve trend ürünleri sunma felsefemizi koruyarak, dondurma keyfinizi özel kılmaya devam edeceğiz!

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.