Leyal Eskin Yılmaz

Ev Bakım Kategorisinden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran; Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

Leyal Eskin Yilmaz profil fotografı

Mart 2019 tarihinde Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran Ev Bakım Kategorisinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanan Leyal Eskin Yılmaz, kariyerine 2001 yılında Unilever’de başladı.

Leyal Eskin Yılmaz, 2001-2010 yılları arasında Satış ve Pazarlama departmanlarında çeşitli görevler aldıktan sonra, 2010 yılında İçecekler ve Yeni Projelerden Sorumlu Pazarlama Direktörlüğü görevine atandı.

2012-2015 yılları arasında Dondurma Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlenen Eskin Yılmaz, Şubat 2016’da Unilever Amerika Birleşik Devletleri’nde Vaseline Global Marka Direktörü olarak atandı. Leyal Eskin Yılmaz, Amerika’da geçirdiği 3 yılın ardından, Mart 2019’da Unilever Türkiye’ye dönüş yaparak Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran Ev Bakım Kategorisinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı.

Leyal Eskin Yılmaz, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur.

Evli ve 2 çocuk annesidir.

Bu konuda daha fazla keşif yapın

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.