Graham Sommer

Tedarik Zincirinden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Unilever Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya, Kafkasya ve İran; Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

Graham Sommer

1 Haziran 2021 tarihinde, Türkiye’de, Tedarik Zincirinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve başlayan Graham Sommer, Unilever ailesine 1996 yılında Güney Afrika’da MT olarak katıldı ve çeşitli mühendislik görevlerinde yer aldı.

Unilever'deki 25 yılı aşkın kariyerinde Hollanda, İsviçre, Danimarka, Almanya ve Güney Afrika'da çalışan Graham, tedarik zinciri operasyonlarının müşteri hizmetleri, planlama, imalat ve lojistik dahil olmak üzere birçok ayağında kapsamlı deneyime sahiptir.

Graham, önceki rollerinde Avrupa Tedarik Zinciri ajandasının başarılı bir şekilde uygulanmasına katkıda bulunmuştur. Tedarik Zinciri Ev ve Kişisel Bakım Avrupa Başkan Yardımcılığı'nı yürüten Graham, bölgedeki 15 ev ve kişisel bakım fabrikasının tedarik zinciri operasyonuna liderlik etmiştir. Graham son olarak Tedarik Zinciri ve iOps Orta Avrupa Başkanı olarak görev yapmıştır.

Graham Sommer, makine mühendisliği mezunudur.

Bu konuda daha fazla keşif yapın

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.