1. Home
  2. ...
  3. Lider ekibimiz
  4. Christian Kaufmann

Christian Kaufmann

Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı, Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran, Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

Christian Kaufmann

Hamburg Üniversitesi’nde tamamlamış olduğu Ekonomi, İşletme Yönetimi/Siyasal Bilimler eğitiminin ardından 1993 yılında Unilever'e katılan Christian Kaufmann, Tedarik Zinciri, İç Denetim, Şirket Operasyonu ve Kurumsal Finansman alanlarında, birçok finansal liderlik rolünü başarıyla üstlenmiştir. Kaufmann’ın, hızlı tüketim ürünleri sektöründe 20 yıldan fazla deneyimi bulunmaktadır.

Christian Kaufmann 2007 yılında Unilever'de Finans Hizmetleri operasyonunu kurarak global iş modelinin geliştirilmesine öncülük etmiştir. Daha önce geleneksel Finans Hizmetleri yönetiminden sorumlu olan Kaufmann, 2010’dan itibaren Avrupa öncelikli olmak üzere global tüm coğrafyalardan sorumlu olmuştur.

2013’ten bu yana, Unilever’in Moskova merkezli Rusya, Ukrayna ve Belarus'daki operasyonlarında Başkan Yardımcısı olarak çalışan Kaufmann, ekonominin değişken olduğu dönemlerde iş süreçlerini çevik bir şekilde başarıyla yönetmiştir. Nisan 2017’de Unilever Türkiye’ye Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak katılan Kaufmann, İstanbul merkezli olmak üzere; Türkiye, Orta Asya ve İran bölgelerinden sorumludur.

Kariyerinin büyük bir bölümünü Almanya dışında geçirmiş olan Kaufmann, şu an Türkiye’de yaşamaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Bu konuda daha fazla keşif yapın
Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın