Mükemmel temizleyici

Evinizin ihtiyacı olan bahar temizliğini yapmak çok mu zor? İşleri hızlandırabilmeniz için işte size birkaç ipucu.

Banyoda

Banyo perdesini temizleyin

Perdeyi, içine bir sıkmalık Cif Krem ve Çamaşır Suyu kattığınız ılık su dolu bir leğene bastırın ve burada bir saat tutun. Tüm sabun ve su izleri yok olacaktır.

Yepyeni fayanslar

Fayansların araları sararmış mı, hatta yer yer küflenmiş mi? Cif Power Cream banyo temizleyicisi bir numaralı düşmanınız kireç lekelerini temizlemek için tasarlanmıştır! Bu, Cif Krem'in bütün gücüne sahip spreyli bir üründür. Nem lekeleri olan tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz. Birkaç dakika bırakın ve sonra silin - fayanslarınız yepyeni olacaktır.

Kireç lekesi ile kirlenmiş lavabolar, musluklar ve banyo küvetleri için Cif Power Cream'i kullanın. Birkaç dakika bırakın ve sonra iyice ovalayarak silin. Kullanılmış eski bir diş fırçası ile erişilmesi zor köşelere ulaşabilirsiniz.

Sabunla başa çıkmanın yolu

Sabunluklardaki kurumuş sabun artıklarını temizlemek zor olabilir. Bir süngere biraz Cif katarak bir başka temizlik işini daha kolaylaştırabilirsiniz.

Mutfakta

Yanmış bir tencere

Daldınız ve yemeği ocakta unuttunuz; yemek yandı. Dibi tutmuş tencereyi yıkamak ise bir kâbus. Ama önce mutfaklar için Cif Power Cream kullanırsanız bu kâbustan kurtulabilirsiniz - hatanız hemencecik unutulur.

Lekeli ocaklar

Cif Power Cream ile elektrikli veya gazlı ocaklara sıçrayan, kurumuş, inatçı su ve yağ lekelerinden kolayca kurtulabilirsiniz.

Lekesiz çay fincanları

Çaydaki tanin, demlik ve fincanlarda leke bırakabilir. Nemli bir süngere biraz Cif Krem sıkın. Demliğiniz ve fincanlarınız ilk günkü gibi pırıl pırıl olacaktır.

Salonda

Pırıl pırıl kapı kolları

Metal kapı kollarınızda çıkmayan parmak izleri mi var? Nemli bir beze Limonlu Cif Krem sıkın ve kapı kollarınızı silin. Birkaç saniye içinde pırıl pırıl olduklarını göreceksiniz.

Tütün kokusu

Durmuş tütün kokusu kalıcıdır ve küllüklerinizden kolay kolay çıkmaz. Sadece suyla yıkamanız yeterli olmayacaktır. Birkaç damla Limonlu Cif Krem ekleyin ve birkaç dakika beklettikten sonra kağıt havlu ile kurulayın. Artık daha rahat nefes alabilirsiniz.

Temiz telefon

Başa çıkmanız gereken ne olursa olsun, evinizin her yerine uygun bir temizlik ürünü içeren serisi ile Cif size yardımcı olacaktır.

Başa dön