YUMOŞ Extra ferahlığı kalııır, kalıır, kalır…

24-04-2011 :

Gelişmiş Ferahlık Kapsülleri içeren yeni YUMOŞ Extra, daha kalıcı kokusu ile raflarda. YUMOŞ Extra, ferahlık kapsülleri sayesinde kalıcı kokusunu koruyor. Kıyafetlerinize her dokuşunuzda kapsüllerin içindeki parfüm açığa çıkar ve Yumoş Extra’nın benzersiz kokusu sizi sarar. Artık Yumoş Extra’nın kalıcı kokusu istediğiniz her an, her dokunuşunuzla sizlerle.

YUMOŞ Extra, ayrıca yoğun konsantre formülü sayesinde ufacık bir kapak ile bir makine dolusu çamaşırda mükemmel sonuç sağlıyor. Her yıkamada daha ekonomik bir seçenek olan YUMOŞ Extra, hem bütçenizi hem de çevreyi koruyor.

YUMOŞ Hakkında:

Türk tüketicisiyle 1986 yılında buluşan YUMOŞ, kaliteli ürünleri, yenilikçi yapısı ve yumuşaklıktan gelen akılda kalıcı ismiyle kısa sürede Türkiye pazarında aranılan bir ürün haline geldi. Yumoş, birbirinden eşsiz kokan çeşitleriyle çamaşırlarınıza gün boyu sürecek muhteşem tazeliği ve yumuşaklığı getiriyor.

Yumoş, çok sevilen ayısıyla da tüketicilerle duygusal bir bağ kurarak onların kalbinde özel bir yer kazandı. Yumoş, 2006 yılında Türkiye pazarına ilk konsantre yumuşatıcısı olan Yumoş Extra ‘yı sunarak bu pazarın açık ara lideri olmaya devam ediyor.

Ferahlık kapsülleri ile zenginleştirilmiş yoğun parfümlü Konsantre Yumoş Extra, çamaşırlarınızda yıkandıktan haftalar sonra bile gün boyu süren ferahlık getiriyor. Küçücük bir kapağıyla koca bir makine dolusu çamaşırı yumuşatan ve yıkama başına 2/3 oranında daha az sıvı tüketen Türkiye’nin ilk çevre ve doğa dostu konsantre yumuşatıcısı YUMOŞ Extra tüketicilerin gönlünü fethetmeye devam ediyor.


Unite İletişim:

Ünite İletişim ve Tanıtım Hizmetleri 
Dellalzade Sk. No: 34 34347
Ortaköy- İstanbul

T: +90 212 272 93 13
F: +90 212 272 93 33

gamze.sifoglu@unite.com.tr