SUNLIGHT

Kalitesiyle güven yaratan ve bulaşığı sorun olmaktan çıkaran Cif bulaşık deterjanı, dünyanın lider bulaşık deterjanlarından Sunlight ile güçlerini birleştirdi.

2002 yılında Türk tüketicisiyle buluşan Cif bulaşık deterjanı, yanmış-yapışmış yağ ve yemek artıkları gibi en zorlu kirleri bile bulaşıklardan kolayca çıkaran güçlü formülü ile dikkat çekti. Ellere zarar vermeyen gliserinli formülü ve limon, elma, ferah ve portakal kokulu çeşitleri ile bulaşığı keyifli bir hale getirerek, kısa zamanda Türk tüketicisinin beğenisini ve güvenini kazandı.

2010 yılında, dünyanın lider bulaşık deterjanlarından Sunlight ile güçlerini birleştiren Cif, bulaşık deterjanı kategorisini Sunlight Cif çatısı altında topladı.

Gelişmiş formülü sayesinde etkili bir temizlik sunan Sunlight Cif bulaşıklardaki en zorlu kirlerle bile kolayca başa çıkma konusunda Türk tüketicine destek oluyor.

Benzer markalar

cif logo
domestos logo

Öne çıkan Ürünler

Makaleler

Başa dön

Sosyal

İpuçları
  • Halıya dökülen kahvenin fazlasını beyaz bir bezle aldıktan sonra Sunlight Cif, sirke ve suyu bir kapta karıştırarak karışıma batırdığınız bez ile kahve lekesini halıdan kolayca çıkarabilirsiniz.

Başa dön

CARELINE KİŞİLERİ

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Başa dön