SİGNAL

Signal, Unilever'in Ağız Bakım Pazarındaki markasıdır. Signal Türkiye pazarına 1984 yılında diş macunları ile girdi ve pazarın ilk kırmızı beyaz çizgili (iki renkli) diş macununu getirdi. 4 yıl sonra 1988 yılında Signal diş fırçalarını da piyasaya sürdü.

Signal, tüketicilerle buluştuğu ilk günden bu yana tüm bireylerin ağız ve diş bakımını sağlayan uzman ve güvenilir marka olarak tanınıyor. Signal Araştırma Merkezi'nin her geçen gün geliştirdiği yenilikleri ve teknolojileri kısa zamanda piyasadaki ürünlerine uygulayarak bu güveni desteklemeye devam ediyor. Signal, sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla çocuklara ve gençlere büyük önem veriyor.

Signal kendinizi ifade etmenizde en önemli rolün ağzınızda olduğunu düşünüyor. Diş macun ve fırçalarımız ile ağzınızı en sağlıklı halinde tutup, hayatın tadını sonuna kadar çıkarabilmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Benzer markalar

dove logo
elidor logo

Öne çıkan Ürünler

Sosyal

Facebook
Twitter
YouTube
İpuçları
 • Hayat ayna gibidir. Sen ne kadar gülümsersen, o da sana o kadar gülümser.

  20 Dec

 • Uzmanların önermesine rağmen çoğumuz dikey fırçalamayı ihmal ederiz. Sen de Signal Vertical Expert diş fırçası kullan, dikey fırçalamayı kolaylaştıran kılları sayesinde dişlerinizin her yerine ulaş.

  19 Dec

 • Yeni diş fırçan, dişlerinin her yerine kolaylıkla ulaşan Signal Vertical Expert olsun. Satın almak için hemen tıkla:

  18 Dec

 • Hayat ayna gibidir. Sen ne kadar gülümsersen, o da sana o kadar gülümser. http://t.co/g4NFwTie0N

  20 Dec

 • Signal Vertical Expert kullan, dikey fırçalamayı kolaylaştıran kılları sayesinde dişlerinin her yerine ulaş. http://t.co/r8yMO3QHY7

  19 Dec

 • Yeni diş fırçan, dişlerin her yerine kolaylıkla ulaşan Signal Vertical Expert olsun. Satın almak için hemen tıkla: http://t.co/dlccjVOd24

  18 Dec

 • 7'den 70'e herkesin markası Signal'in Türk toplumunun ağız ve diş sağlığı bilincini artırmak adına desteklediği, "Ağzına Sağlık Türkiye" projesinin ilk faz analizleri açıklandı. Signal'in düzenlediği basın toplantısına Dünya Diş Hekimleri Birliği ile Türk Diş Hekimleri Birliği de katıldı.

 • Toplantıda "Türkiye ağız ve diş sağlığı profili"ne dair çarpıcı veriler aktarıldı: Türkiye'de her 3 kişiden 1'i dişlerini günde 1 kez bile fırçalamıyor.

 • Dünya çapında 40"tan fazla sağlık geliştirme programını destekleyen Signal, Türkiye"de de Dünya Diş Hekimleri Birliği (FDI) ve Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB)"ni yanına alarak "Ağzına Sağlık Türkiye Projesi"ni sürdürüyor.

Bizi facebook’tan takip edinBizi twitter’dan takip edinBizi youtube’dan takip edin

Başa dön

CARELINE KİŞİLERİ

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Başa dön