SİGNAL

1984 yılında Türkiye’nin ilk kırmızı beyaz çizgili diş macununu piyasaya süren Signal, ağız bakım alışkanlıklarını daha ileri düzeylere taşımayı amaçlayan uzman ve güvenilir bir markadır.

Signal, tüketicilerle buluştuğu ilk günden bu yana tüm bireylerin ağız ve diş bakımını sağlayan uzman ve güvenilir marka olarak tanınıyor. Signal Araştırma Merkezi'nin her geçen gün geliştirdiği yenilikleri ve teknolojileri kısa zamanda piyasadaki ürünlerine uygulayarak bu güveni desteklemeye devam ediyor. Signal, sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla çocuklara ve gençlere büyük önem veriyor.

Signal kendinizi ifade etmenizde en önemli rolün ağzınızda olduğunu düşünüyor. Diş macun ve fırçalarımız ile ağzınızı en sağlıklı halinde tutup, hayatın tadını sonuna kadar çıkarabilmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Benzer markalar

dove logo
elidor logo

Öne çıkan Ürünler

Sosyal

Facebook
Twitter
YouTube
İpuçları
 • Yaz sıcağında kumsallara Signal ile ferahlık getirdik!

  29 Aug

 • Yemekler harikaydı! Yemek sonrası tertemiz dişler için bekleriz.

  28 Aug

 • Yaz başlı başına bir gülümseme nedenidir... Yazın en mutlu gülüşlerini #YazGülüşü etiketi ile Instagram veya Twitter'da paylaşan 30 takipçimiz çekilişle Signal Gülümseme Paketi kazanıyor! www.twitter.com/signalturkiye www.instagram.com/signalturkiye

  25 Aug

 • 7'den 70'e herkesin markası Signal'in Türk toplumunun ağız ve diş sağlığı bilincini artırmak adına desteklediği, "Ağzına Sağlık Türkiye" projesinin ilk faz analizleri açıklandı. Signal'in düzenlediği basın toplantısına Dünya Diş Hekimleri Birliği ile Türk Diş Hekimleri Birliği de katıldı.

 • Toplantıda "Türkiye ağız ve diş sağlığı profili"ne dair çarpıcı veriler aktarıldı: Türkiye'de her 3 kişiden 1'i dişlerini günde 1 kez bile fırçalamıyor.

 • Dünya çapında 40"tan fazla sağlık geliştirme programını destekleyen Signal, Türkiye"de de Dünya Diş Hekimleri Birliği (FDI) ve Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB)"ni yanına alarak "Ağzına Sağlık Türkiye Projesi"ni sürdürüyor.

Bizi facebook’tan takip edinBizi twitter’dan takip edinBizi youtube’dan takip edin

Başa dön

CARELINE KİŞİLERİ

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Başa dön