SİGNAL

Signal, Unilever'in Ağız Bakım Pazarındaki markasıdır. Signal Türkiye pazarına 1984 yılında diş macunları ile girdi ve pazarın ilk kırmızı beyaz çizgili (iki renkli) diş macununu getirdi. 4 yıl sonra 1988 yılında Signal diş fırçalarını da piyasaya sürdü.

Signal, tüketicilerle buluştuğu ilk günden bu yana tüm bireylerin ağız ve diş bakımını sağlayan uzman ve güvenilir marka olarak tanınıyor. Signal Araştırma Merkezi'nin her geçen gün geliştirdiği yenilikleri ve teknolojileri kısa zamanda piyasadaki ürünlerine uygulayarak bu güveni desteklemeye devam ediyor. Signal, sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla çocuklara ve gençlere büyük önem veriyor.

Signal kendinizi ifade etmenizde en önemli rolün ağzınızda olduğunu düşünüyor. Diş macun ve fırçalarımız ile ağzınızı en sağlıklı halinde tutup, hayatın tadını sonuna kadar çıkarabilmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Benzer markalar

dove logo
elidor logo

Öne çıkan Ürünler

Sosyal

Facebook
Twitter
YouTube
İpuçları
 • Bembeyaz dişlerle gülümsemek özgüveninizi artırır. Böyle bir gülümsemeye sahip olmanın en kolay yolu da Signal White Now Gold.

  16 saat önce

 • Uzaktaki arkadaşın seni hatırlaması gülümsetir. Sen de sevdiğin arkadaşını yorumlarda etiketle, onu mutlu et.

  26 Nov

 • Sağlıklı ağız ve diş bakımı için dişlerini Signal Vertical Expert diş fırçasıyla, en az 2 dakika düzenli olarak fırçalamalısın.

  25 Nov

 • Bembeyaz dişlerle gülümsemek özgüveninizi artırır. Buna sahip olmanın en iyi yolu Signal White Now Gold. http://t.co/Ihz8s6aVzc

  16 saat önce

 • Uzaktaki arkadaşın seni hatırlaması gülümsetir. Sen de sevdiğin arkadaşını mentionlayarak tweet at, onu mutlu et. http://t.co/JfhZlnDroU

  26 Nov

 • Sağlıklı ağız ve diş bakımı için dişlerini Signal Vertical Expert diş fırçasıyla düzenli olarak fırçala. http://t.co/R3KihjE1Y4

  25 Nov

 • 7'den 70'e herkesin markası Signal'in Türk toplumunun ağız ve diş sağlığı bilincini artırmak adına desteklediği, "Ağzına Sağlık Türkiye" projesinin ilk faz analizleri açıklandı. Signal'in düzenlediği basın toplantısına Dünya Diş Hekimleri Birliği ile Türk Diş Hekimleri Birliği de katıldı.

 • Toplantıda "Türkiye ağız ve diş sağlığı profili"ne dair çarpıcı veriler aktarıldı: Türkiye'de her 3 kişiden 1'i dişlerini günde 1 kez bile fırçalamıyor.

 • Dünya çapında 40"tan fazla sağlık geliştirme programını destekleyen Signal, Türkiye"de de Dünya Diş Hekimleri Birliği (FDI) ve Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB)"ni yanına alarak "Ağzına Sağlık Türkiye Projesi"ni sürdürüyor.

Bizi facebook’tan takip edinBizi twitter’dan takip edinBizi youtube’dan takip edin

Başa dön

CARELINE KİŞİLERİ

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Başa dön