LİPTON

İyiliği Yudumla mottomuz. Dünyanın ve Karadeniz‘in en seçkin çaylarını harmanlayarak Türk damak zevkine göre hazırladığımız Lipton çaylar, sizlere her pakette aynı kaliteyi sunuyor.

Lipton, 120 yıldır çay yapraklarını dikkatle topluyor, harmanlıyor ve çay severlerin beğenisine sunuyor.

Siyah Çaylar: Lipton Yellow Label,Kenya, Seylan ve Endonezya çaylarıyla Türk çayının Türk damak tadına uygun harmanından oluşur.

Piramit Poşet Çaylar: Özel piramit şekli ile daha geniş bir demlenme alanı oluşturarak, içeriğindeki bitki ve meyvelerin lezzetlerini daha fazla hissetmenizi sağlıyor.

Yeşil Çaylar: İçerdiği flavonoidler sayesinde kendine iyi bakmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan yeşil çay fincanlarınızda.

Sağlıklı Yaşam Çayları: 8 farklı fonksiyonel çay harmanıyla ve form plus çaylarıyla günün her saatinde kendinize iyi bakın. Bitki ve Meyve çayları: Doğanın lezzetleri Lipton kalitesiyle fincanlarınızda...

Benzer markalar

ufs ilogo
magnum logo

Öne çıkan Ürünler

Videolar

Başa dön

Makaleler

Başa dön

Sosyal

Facebook
Twitter
İpuçları
  • Sabahları uyanmak için düğmeye basınız!

    22 Aug

  • Çay olmadan olur mu? #cayasesver

    20 Aug

  • Doğu Karadeniz'in uçsuz bucaksız çay tarlalarından demliklere gelen lezzet hiç bitmesin diye #cayasesver

    18 Aug

  • Çay tutkunlarının vazgeçilmezi Lipton, yeni promosyon kampanyasıyla birbirinden güzel hediyeler kazandırmaya hazırlanıyor. 25’lik ve 100’lük Lipton Yellow Label paketlerinden çıkan şifreyi, ad, soyad ve adresle beraber 3161’e gönderip çekilişe katılanlar, 5 Mini Cooper, 10 Vespa veya 100 iPad’den birini kazanma şansını yakalayacak. Ayrıca kampanyaya katılmak isteyenler www.facebook.com/liptontürkiye ve www.lipton.com.tr sitelerinden de çekilişe ücretsiz başvurabilecekler.

Bizi facebook’tan takip edinBizi twitter’dan takip edin

Başa dön

CARELINE KİŞİLERİ

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Başa dön