LİPTON

İyiliği Yudumla mottomuz. Dünyanın ve Karadeniz‘in en seçkin çaylarını harmanlayarak Türk damak zevkine göre hazırladığımız Lipton çaylar, sizlere her pakette aynı kaliteyi sunuyor.

Keyifle yudumladığınız Lipton çayı, çayseverlere ulaşıncaya kadar bir çok kontrol aşamasından geçiyor.

Rize’deki tarlalardan toplanan yaş çaylardan üretilen kuru çaylar, tadım uzmanlarının kontrolünden geçtikten sonra tat, koku ve renk kriterlerine göre tasnif edilir. Daha sonra dünyanın eşsiz tarlalarından gelen Kenya, Endonezya ve Seylan çaylarıyla harmanlanır.

Bu harmanlardan alınan örnekler düzenli olarak Rize Pazar'da ve İngiltere'deki Lipton laboratuarlarında kalite ve tat kontrolünden geçirilirler. Uluslararası Lipton kalitesi onaylandıktan sonra, keyifle yudumlanmayı bekleyen benzersiz Lipton ürünleri tüketicilerimizle buluşur.

Benzer markalar

ufs ilogo
magnum logo

Öne çıkan Ürünler

Videolar

Başa dön

Makaleler

Başa dön

Sosyal

Facebook
Twitter
YouTube
İpuçları
 • Lipton Teatox'un 21 günlük programıyla yaza hazırlanmaya ne dersin? Programdaki çaylarımıza kolayca ulaşabilmen için Lipton Bahar Paketi bi' tıkla hemen kapında ;) hps.im/liptonburada
  Lipton Teatox programı için : bit.ly/TeatoxProgramı

  11 saat önce

 • Çay varsa ben de varım ;) Sen de çayını yudumlamaktan keyif aldığın mekandaki fotoğrafını #ÇayİyiGider etiketi ile yorum olarak paylaş, Lipton Demlik Poşet Çay ve Defne Koz bardağından oluşan hediye paketi kazanan 5 kişiden biri ol!

  25 May

 • #ÇayEfsaneleri'ni bizimle paylaşanlar Vespa kazanıyor. Katılmak için son 3 gün, evet yorumları bu videonun altına alalım ;)
  bit.ly/LiptonCayEfsaneleri-Toplantı

  Gergin anlarda çay karıştırmak doğru mudur? Patron size taktı mı? Maaşlar ne zaman yatar? SGK + YOL + YEMEK var mı? Ozan Güven ve Lipton Çay Efsaneleri ekibi...

  21 May

 • Çay tutkunlarının vazgeçilmezi Lipton, yeni promosyon kampanyasıyla birbirinden güzel hediyeler kazandırmaya hazırlanıyor. 25’lik ve 100’lük Lipton Yellow Label paketlerinden çıkan şifreyi, ad, soyad ve adresle beraber 3161’e gönderip çekilişe katılanlar, 5 Mini Cooper, 10 Vespa veya 100 iPad’den birini kazanma şansını yakalayacak. Ayrıca kampanyaya katılmak isteyenler www.facebook.com/liptontürkiye ve www.lipton.com.tr sitelerinden de çekilişe ücretsiz başvurabilecekler.

Bizi facebook’tan takip edinBizi twitter’dan takip edinBizi youtube’dan takip edin

Başa dön

CARELINE KİŞİLERİ

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Başa dön