ELİDOR

Son 5 yıldır Türkiye'nin en çok beğenilen saç bakım markası Elidor, 1973'ten bu yana farklı saç ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunuyor. Elidor ile Muhteşem Saçlar.

Elidor Tarihçe


Elidor olarak, Türk kadınıyla ilk kez buluştuğumuz 1973 yılından bu yana, onlarla sürekli iletişim içerisinde kalarak, farklı saç sorunlarına ve ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Türkiye’nin marka bilinirliği en yüksek saç bakım markası olan Elidor, arkasındaki global gücü, teknolojisi ve sürekli yenilenen kimliğiyle kadınlara her zaman ilkleri ve daha iyisini sunmayı hedefliyor.Elidor Co-Creations ile muhteşem saçlar için uzman bakım...

Kadınların farklı saç sorunlarına ve ihtiyaçlarına yıllardır özel çözümler üreten Elidor, 2009 yılının son çeyreğinde yine bir ilke imza atarak, dünyanın önde gelen yedi saç tasarımcısıyla yeni bir seri oluşturdu: Elidor Co-Creations. Muhteşem saçlara sahip olmanın sırrının ünlü kuaförlerin kapalı kapıları ardından çıkıp tüm dünyaya yayılması gerektiğine inanan Elidor, Co-Creations projesinde 7 temel saç ihtiyaç ve talebini belirleyerek dünya üzerinde bu konulardaki uzmanlığı ile öne cıkmış isimlerle bir araya geldi ve yeni serilerini bu uzmanlarla birlikte geliştirdi. Birlikte çalışacağı uzmanları titizlikle ve uzun araştırmalar sonrasında belirleyen Elidor; işe renk, bukleler, düz saçlar, hacim, saç dökülmesi ve yıpranmış saçlar konularında dünyanın en iyilerini bularak başladı.

Elidor’un birlikte çalıştığı dünyaca ünlü 7 Saç Uzmanı, tıpkı Elidor gibi tutkularını hayatlarının amacı haline getiren, kendilerini saç rengi, kıvırcık saçlar, ışıltı, yıpranmayı onarma ve mükemmel düzlükte sağlıklı, hacimli saçlar yaratma konularında dünyanın en iyi saç bakım ürünlerini yaratmaya adamış isimler. Elidor, Co-Creations serisi için yedi ayrı saç tipinden yola çıkarak, dalgalı ve kıvırcık saçlar için Ouidad, boyalı saçlar için Rita Hazan, saç dökülmesi ve diğer saç derisi problemleri için Francesca Fusco, ışıltılı saçlar için Jamal Hammadi, düz saçlar için Yuko Yamashita, hacimli saçlar için Teddy Charles ve kuru ve yıpranmış saçlar için Thomas Taw ile en ileri formüllerini geliştirdi.

Öne çıkan Ürünler

Sosyal

Facebook
Twitter
YouTube
İpuçları
 • Hafta sonu kombinini şimdiden hazırlayan Elidor kızları buraya! Senin tercihin hangisi olurdu?

  26 Aug

 • Bu yazın modası yarım topuzları deneyenler kimler? :)

  24 Aug

 • Sizin plaj çantanızda hangileri var?

  18 Aug

 • Yuko Yamashita ile birlikte geliştirilen Yeni Elidor Uzman Düzleştirici Seri, devrim yaratan Saç Düzleştirme Teknolojisi ile kururken kabarmayan mükemmel düz şeklini korur.

 • Thomas Taw ile birlikte geliştirilen Yeni Elidor Onarıcı ve Yapılandırıcı Bakım Serisi, Besleyici Zeytin Serumu Kompleksi ile zenginleştirilmiş formülüyle saçınızı temizler ve 2 haftalık yeniden yapılandırma programı ile saçlarınızın yıpranmış kısımlarını onarır.

 • Ouidad ile birlikte geliştirilen Yeni Elidor Uzman Bukle Belirginleştirici Seri, devrim yaratan Bukle Belirginleştirme Teknolojisi ile kururken kabarmayan belirgin buklelere sahip olmanızı sağlar. Bukleleriniz gün boyu şeklini korur ve belirgin görünür.

Bizi facebook’tan takip edinBizi twitter’dan takip edinBizi youtube’dan takip edin

Başa dön

CARELINE KİŞİLERİ

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Başa dön