Domestos

Domestos ailesi ile evinizin her yerinde %100 hijyen! Mikropları öldürmekte Domestos’tan daha iyisi yok!

Domestos 1999 yılından bu yana Türkiye’deki evlere %100 hijyen götürüyor. Ultra yoğun kıvamlı çamaşır suyu, hijyenik sprey, yüzey temizleyici ve tuvalet ürünlerinden oluşan Domestos ailesi ile evinizin her yerinde %100 hijyen sağlayabilirsiniz.

Domestos Ultra Yoğun Çamaşır Suyu

Mikrop öldürme gücünü evin her yerine taşıyan eşsiz temizlik formülü ile; tuvaletten banyo seramiklerine, lavabolardan kesme tahtasına, mutfak yüzeylerinden bulaşık süngerlerine %100 hijyene ihtiyaç duyduğunuz her yerde Domestos Ultra Yoğun Çamaşır Suyu kullanabilirsiniz. 750 ml, 2000 ml ve 4 kg seçenekleri ile.

Domestos Hijyenik Temizlik Spreyi

Yüzeylerde %100 hijyen ve parlak temizlik sağlamanız için size maksimum kontrol ve pratik kullanım sağlar. Ağır yemek artığı, yağlı kirler ve küf kirlerini mükemmel temizler. Paslanmaz çelik, emaye kaplı yüzeyler, seramik, porselen, plastik ve boyalı ahşap yüzeylerde güvenle kullanılabilir. 750 ml Hijyenik Mutfak Sprey ve 750 ml Hijyenik Çok Amaçlı Sprey seçenekleri ile.

Domestos Hijyenik Yüzey Temizleyici

Yer temizliğinde temizliğin yanı sıra beklediğiniz %100 hijyen ve ferah temizlik kokusunu tek bir ürünle sağlamak için Domestos’tan yer temizliğinde aradığınız mükemmel karışım. 1000 ml ve 2500 ml boylarda, birbirinden ferah 3 farklı koku seçeneği ile.

Domestos Tuvalet Blokları

Tuvaletinizi Domestos Ultra Yoğun Çamaşır Suyu ile temizledikten sonra, bir sonraki temizliğinize kadar tuvaletinizin her sifonda hijyenik temizliğe kavuşmasını sağlar, düzenli kullanımda kireç oluşumunu önler ve tuvaletinizin “yeni temizlenmiş” ışıltısını korur. Domestos Tuvalet Blokları ile aklınız evde kalmasın, çünkü Domestos siz yokken bile iş başında! Rezervuar Bloğu ve Klozet Bloğu seçenekleri ile.

Domestos Sıfır Kireç Tuvalet İçin Kireç Sökücü

Sıradan tuvalet kireç sökücülerden üç kata kadar daha yoğun kıvamlıdır. Su seviyesinin altına da inerek, kireç ve burada yaşayan mikropları yok eder. En iyi sonucu almak için, ürünü tuvalet yüzeyini kaplayacak şekilde uygulayın ve otuz dakika bekleyin.

Benzer markalar

cif logo
omo logo

Öne çıkan Ürünler

Sosyal

İpuçları
  • Tek bir sifon çekimiyle 1,5 metre zıplayabilen ve banyonuzdan tüm evinize yayılan mikropların etkisini sıfıra indirmek için sifonu çekmeden önce mutlaka klozetin kapağını kapatın ve tuvaletinizi her gün çamaşır suyu ile temizleyin.

  • Banyonuzda sürekli nemli kalan bölgeler mikropların üremesine yardım eder. Banyo küvetinin köşelerinde biriken küf ve kirlerin bulunduğu bölgelere ultra yoğun kıvamlı çamaşır suyu uygulayın ve bir süre bekletin. Domestos’un %100 hijyen sağlayan özel deterjanlı formülü sayesinde küflerle beraber göremediğiniz zararlı bakterilerden de kurtulur, aradığınız hijyenik temizliğe ulaşırsınız.

  • Evlerimizde kalorifer petekleri, çöp kovaları, duşa kabin köşeleri ve ocakların küçük boşlukları gibi ulaşması güç, mikrop üremesi için de bir o kadar elverişli ortamlar bulunmaktadır. Bu bölgelerde de %100 hijyen sağlamak için, Domestos çok amaçlı hijyenik spreyi yüzeye doğrudan uygulayıp, ardından uyguladığınız alana göre, sadece suyla ya da su ile nemlendirilmiş bezle iyice durulayın.

Başa dön

CARELINE KİŞİLERİ

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Başa dön