CİF

Eviniz sadece temizlemek için değil, keyifle yaşamak içindir. Temizlik ev hanımlarının hiç bitmeyen zor görevlerinden biridir. Cif üstün performanslı geniş ürün yelpazesi ile tüm temizlik ihtiyaçlarınıza çözüm bulur.

Cif Tarihçe

Türk tüketicisi Cif markasıyla ilk olarak 1985 yılında Cif Krem ile tanıştı. Yıllar içinde temizlik ile özdeşleşen Cif markası, "Ciflemek" sözcüğü ile hayatımızın parçası haline geldi. Cif, ev hanımlarının temizlik alışkanlıklarını kökten değiştirdi ve kısa sürede temizlik pazarının lider markası oldu. Türk ev hanımları zor kirleri, Cif’le Ciflemeye başladı.

Cif Krem Ailesi

Cif Amonyaklı Krem - Eşsiz temizlik gücü ve içeriği milyonlarca mikropartikül ile en zor kirleri bile kolayca çıkarırsınız.

Cif Limon Kokulu Krem - Eşsiz temizlik gücü ve içeriği milyonlarca mikropartikül ile en zor kirleri bile kolayca çıkarırsınız. Limon kokuludur.

Cif Süper Güç Krem - Eşsiz temizlik gücü ve içeriği milyonlarca mikropartikül ile en zor kirleri bile kolayca çıkarırsınız. Sizin için maksimum temizlik, minimum çaba.

 • Banyo
 • Balkon
 • Bahçe mobilyası
 • Barbekü

Cif Ultra Beyaz Krem - Cif Krem Ultra Beyaz Çamaşır Suyu katkılı zenginleştirilmiş formülü ile yüzeylerinizi temizleyerek mükemmel beyazlık sağlar. Sabun artığı, kir, pas, inatçı su lekeleri, küf ile mutfaktaki yanmış yemek çay , kahve ve şarap lekesi gibi zorlu kirleri etkili biçimde yok eder.

Cif Naturals Krem - Cif Krem Naturals’ın doğal mikropartikülleri ile banyodan mutfağa zorlu kirleri etkili bi şekilde nasıl çıkardığını ve ışıltılı temizlik sağladığını görünce çok etkileneceksiniz.

Cif Ultra Hijyen Krem - Yeni Cif Krem 2’si 1 Arada Ultra Hijyen, çamaşır suyunun hijyenik gücünü, kremin aktif mikropartikülleri ile birleştirerek evinizin her köşesinde yalnızca bir ürünle derinlemesine temizlik ve hijyen sağlar.

Cif Sprey Ailesi

Cif Banyo Ultra Hız Sprey - Tek parmak hareketi ile hızlıca yüzeye uygulanabilir ve çabuk etki eden kireç çözücü formülü sayesinde günlük banyo kirlerini hızlıca ve kolayca temizlemenizi sağlar.

Cif Yağ Çözücü Ultra Hız Mutfak Sprey - Tek parmak hareketi ile hızlıca yüzeye uygulanabilir ve çabuk etki eden yağ çözücü formülü sayesinde günlük mutfak kirlerini hızlıca ve kolayca temizlemenizi sağlar.

Cif Cam Temizleyici Ultra Hız Sprey - Cif Ultra Hız Cam Temizleyici Sprey, çabuk etki eden, iz bırakmayan formülü sayesinde cam yüzeylerinizi hızlıca ve kolayca temizlemenizi sağlar.

Cif Süper Güç Sprey - Çamaşır suyu ile güçlendirilmiş formülü ile Cif Power Cream Süper Güç Sprey. Evinizdeki zor kirleri zahmetsizce temizler. Küf ve ağır yağlı kirleri ovalamaya gerek kalmadan söker atar. Kolayca durulanır. İz ve tortu bırakmaz.Derinlemesine ve hijyenik temizlik.

Cif Naturals–Banyo Sprey - Yeni Cif Power Naturals Banyo Sprey’in etkili formülü, zorlu banyo kirini ve kireç kalıntılarını %98 doğal kaynaklı içeriği ile çıkartarak yüzeylerinizde ışıltılı temizlik sağlar. Cif Power Naturals Banyo doğal kaynaklı sitrik asit içerir.

Cif Naturals-Mutfak Sprey - Yeni Cif Power Naturals Mutfak Spreyi, zorlu,yapmışmış yağı ve mutfak kirini, %99 doğal kaynaklı içeriği ile çıkararak yüzeylerinizde ışıltılı temizlilk sağlar.

Cif Ultra Hijyen Sprey - Yeni Cif Sprey 2’si 1 arada Ultra Hijyen, çamaşır suyunun hijyenik gücünü, spreyin aktif molekülleri ile birleştirerek evinizin her köşesinde yalnızca bir ürünle derinlemesine temizlik ve hijyen sağlar. Kolayca durulanır, iz ve tortu bırakmaz.

Cif Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyicisi Sprey - Yağ, kireç, parmak izi ve su lekeleri gibi inatçı kirleri kolayca yok eder, ovma gerektirmeyen ve parlaklık veren özel formülü sayesinde, paslanmaz çelik yüzeyleri çizmeden ışıl ışıl yapar. Çelik tencere, tava ve çaydanlıklarınızda da mükemmel, pırıl pırıl bir temizlik için kullanabilirsiniz.

Cif Jel Ailesi

Cif Banyo Jel - Kireç lekelerini söker atar.Banyodaki en zor kirleri kolayca temizler.Kötü kokuları ortadan kaldırır, hoş koku bırakır. Kolayca durulanır. İz tortu bırakmaz.Zahmetsiz, parlak temizlik sağlar.

 • Küvet
 • Lavabo
 • Tuvalet
 • Duş
 • Armatür

Cif Mutfak Jel - En ağır yağları kabartır ve çözer.Zorlu mutfak kirlerini söker atar. Çamaşır suyu katkılıdır. Kolayca durulanır. İz ve tortu bırakmaz. Zahmetsiz, parlak temizlik sağlar.

 • Ocak
 • Fırın
 • Aspiratör
 • Evye
 • Tezgah
 • Dolap

Cif Yüzey Temizleyici Ailesi

Cif Etkili Temizlik Amonyaklı - Cif Etkili Temizlik Yüzey Temizleyiciler, yerlerinizin ve geniş yüzeylerin temizliği için kir çözme teknolojisi ile mükemmel temizlik ve parlaklık elde etmeniz için yardımcınızdır. Cif Etkili Temizlik Yüzey Temizleyiciler, tropik, floral, amonyak ve lavanta kokulu çeşitleri ile evinizi, etkisini uzun süre koruyan ferah kokularla donatır.

Cif Etkili Temizlik Lavanta - Cif Etkili Temizlik Yüzey Temizleyiciler, yerlerinizin ve geniş yüzeylerin temizliği için kir çözme teknolojisi ile mükemmel temizlik ve parlaklık elde etmeniz için yardımcınızdır. Cif Etkili Temizlik Yüzey Temizleyiciler, tropik, floral, amonyak ve lavanta kokulu çeşitleri ile evinizi, etkisini uzun süre koruyan ferah kokularla donatır.

Cif Etkili Temizlik Floral - Cif Etkili Temizlik Yüzey Temizleyiciler, yerlerinizin ve geniş yüzeylerin temizliği için kir çözme teknolojisi ile mükemmel temizlik ve parlaklık elde etmeniz için yardımcınızdır. Cif Etkili Temizlik Yüzey Temizleyiciler, tropik, floral, amonyak ve lavanta kokulu çeşitleri ile evinizi, etkisini uzun süre koruyan ferah kokularla donatır.

Cif Naturals Yüzey Temizleyici - Cif Etkili Temizlik Yüzey Temizleyiciler, yerlerinizin ve geniş yüzeylerin temizliği için kir çözme teknolojisi ile mükemmel temizlik ve parlaklık elde etmeniz için yardımcınızdır. Cif Etkili Temizlik Yüzey Temizleyiciler, tropik, floral, amonyak ve lavanta kokulu çeşitleri ile evinizi, etkisini uzun süre koruyan ferah kokularla donatır.

 

Benzer markalar

sunlight logo
domestos logo

Öne çıkan Ürünler

Sosyal

Facebook
İpuçları
 • Temizlik turu geliyor! Bu bahar çok temiz geçecek diyen tüm maharetli hanımlarla buluşmak üzere semt pazarlarındayız. Program detayları için tıklayın: http://bit.ly/SemtPazarlariProgram

  29 Apr

 • Ojelerinizi kurutmanın en kolay yolu! ;) http://bit.ly/OjeKurutmaYontemi

  28 Apr

 • Sizin mükellef kahvaltınızın olmazsa olmazı nedir? ;)

  27 Apr

 • Hanımlar, küçük çocuklarımız ellerine kalemleri aldığı gibi duvarları, yerleri çizdiğinde dehşete kapılanlardan mısınız? Korkmayın, biraz Cif Krem ve bez yardımı ile kalem lekelerinden kolayca kurtulabilirsiniz.

 • Kraliçeler, banyo fayanslarınız arasındaki yoğun çaba gerektiren kirleri Cif Krem’in çamaşır suyu katkılı olan Ultra Beyaz ve Süper Güç ürünleriyle ile kolaylıkla temizleyip, günün kalanını kendinize ayırabilirsiniz!

 • Marifetli Hanımlar, mutfak temizliğinde yardımcı olacak bir ipucumuz var! Ankastre çelik bir ocak kullanıyorsanız, ocağınızın çizilmesini önlemek için yumuşak bir bezin üzerine Cif Paslanmaz Çelik Sprey sıkarak gönül rahatlığıyla ovabilir, pırıl pırıl bir ocağa sahip olabilirsiniz.

Bizi facebook’tan takip edin

Başa dön

CARELINE KİŞİLERİ

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Başa dön