CİF

Eviniz sadece temizlemek için değil, keyifle yaşamak içindir. Temizlik ev hanımlarının hiç bitmeyen zor görevlerinden biridir. Cif üstün performanslı geniş ürün yelpazesi ile tüm temizlik ihtiyaçlarınıza çözüm bulur.

Cif Tarihçe

Türk tüketicisi Cif markasıyla ilk olarak 1985 yılında tanıştı. Yıllar içinde temizlik ile özdeşleşen Cif markası, "Ciflemek" sözcüğü ile hayatımızın parçası haline geldi. Cif, ev hanımlarının temizlik alışkanlıklarını kökten değiştirdi ve kısa sürede temizlik pazarının lider markası oldu. Türk kadınları zor kirleri, Cif’le Ciflemeye başladı.

Cif Krem Ailesi

Cif Amonyaklı Krem - İçerdiği mikropartiküller ile en zor kirleri bile kolayca temizler.

Cif Limon Kokulu Krem - İçerdiği mikropartiküller ile en zor kirleri kolayca temizlerken limon kokusu ile temizliğe ferahlık katar.

Cif Naturals Krem - Doğal mikropartikülleri ile banyodan mutfağa evinizdeki tüm zorlu kirleri çıkartmaya yardımcı olur.

Cif Krem Ultra Koleksiyonu:

Cif Ultra Beyaz Krem - Çamaşır Suyu katkılı formülü ile yüzeylerinizi temizleyerek mükemmel beyazlık sağlar.

Cif Ultra Hijyen Krem - Çamaşır suyunun hijyenik gücünü, kremin mikropartikülleri ile birleştirerek temizlik ve hijyen sağlar.

Cif Ultra Güç Krem - En zor kirleri bile kolayca çıkarır.

Cif Sprey Ailesi

Cif Banyo Ultra Hız Sprey - Tek parmak hareketi ile uygulanır, kireç çözücü formülü ile günlük banyo kirlerini hızlıca temizlemenizi sağlar.

Cif Yağ Çözücü Ultra Hız Mutfak Sprey - Tek parmak hareketi ile hızlıca yüzeye uygulanır, yağ çözücü formülü ile günlük mutfak kirlerini hızlıca temizlemenizi sağlar.

Cif Cam Temizleyici Ultra Hız Sprey - Çabuk etki eden, iz bırakmayan formülü ile cam yüzeyleri hızlıca temizlemenizi sağlar.

Cif Power Cream Süper Güç Sprey - Çamaşır suyu ile güçlendirilmiş formülü ile evinizdeki zor kirleri kolayca temizler. Küf ve ağır yağlı kirleri ovalamadan söker atar, kolayca durulanır, iz ve tortu bırakmaz.

Cif Naturals–Banyo Sprey - Zorlu banyo kirlerini ve kireç kalıntılarını doğal kaynaklı içeriği ile çıkartarak ışıltılı temizlik sağlar.

Cif Naturals-Mutfak Sprey - Zorlu, yapışmış yağı ve mutfak kirini doğal kaynaklı içeriği ile çıkararak ışıltılı temizlilk sağlar.

Cif Ultra Hijyen Sprey - Çamaşır suyunun hijyenik gücünü, spreyin aktif molekülleri ile birleştirerek evinizin her köşesinde temizlik ve hijyen sağlar. Kolayca durulanır, iz ve tortu bırakmaz.

Cif Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyicisi Sprey - Yağ, kireç, parmak izi ve su lekeleri gibi zor kirleri kolayca temizler, parlaklık veren özel formülü sayesinde, paslanmaz çelik yüzeyleri çizmeden temizler.

Cif Jel Ailesi

Cif Banyo Jel - Kireç lekelerini yok eder, kötü kokuları ortadan kaldırır, kolayca durulanır, iz ve tortu bırakmaz. Zahmetsiz ve parlak temizlik sağlar.

Cif Mutfak Jel - Çamaşır suyu katkısı ile en ağır kolayca çözer, zorlu mutfak kirlerini söker atar. Kolayca durulanır, iz ve tortu bırakmaz, zahmetsiz, parlak temizlik sağlar.

Cif Yüzey Temizleyici Ailesi

Cif Etkili Temizlik Amonyaklı - Yerlerinizin ve geniş yüzeylerin temizliğini kir çözme teknolojisi ile mükemmel temizlik için en iyi yardımcınız.

Cif Etkili Temizlik Lavanta - Yerlerinizin ve geniş yüzeylerin temizliğini kir çözme teknolojisi ile mükemmel temizlik için en iyi yardımcınız.

Cif Etkili Temizlik Floral - Yerlerinizin ve geniş yüzeylerin temizliğini kir çözme teknolojisi ile mükemmel temizlik için en iyi yardımcınız.

Cif Naturals Yüzey Temizleyici - Yerlerinizin ve geniş yüzeylerin temizliğini kir çözme teknolojisi ile mükemmel temizlik için en iyi yardımcınız.

Benzer markalar

sunlight logo
domestos logo

Öne çıkan Ürünler

Sosyal

Facebook
İpuçları
 • Temizlik turu geliyor! Bu bahar çok temiz geçecek diyen tüm maharetli hanımlarla buluşmak üzere semt pazarlarındayız. Program detayları için tıklayın: http://bit.ly/SemtPazarlariProgram

  29 Apr

 • Ojelerinizi kurutmanın en kolay yolu! ;) http://bit.ly/OjeKurutmaYontemi

  28 Apr

 • Sizin mükellef kahvaltınızın olmazsa olmazı nedir? ;)

  27 Apr

 • Hanımlar, küçük çocuklarımız ellerine kalemleri aldığı gibi duvarları, yerleri çizdiğinde dehşete kapılanlardan mısınız? Korkmayın, biraz Cif Krem ve bez yardımı ile kalem lekelerinden kolayca kurtulabilirsiniz.

 • Kraliçeler, banyo fayanslarınız arasındaki yoğun çaba gerektiren kirleri Cif Krem’in çamaşır suyu katkılı olan Ultra Beyaz ve Süper Güç ürünleriyle ile kolaylıkla temizleyip, günün kalanını kendinize ayırabilirsiniz!

 • Marifetli Hanımlar, mutfak temizliğinde yardımcı olacak bir ipucumuz var! Ankastre çelik bir ocak kullanıyorsanız, ocağınızın çizilmesini önlemek için yumuşak bir bezin üzerine Cif Paslanmaz Çelik Sprey sıkarak gönül rahatlığıyla ovabilir, pırıl pırıl bir ocağa sahip olabilirsiniz.

Bizi facebook’tan takip edin

Başa dön

CARELINE KİŞİLERİ

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Başa dön